BIŻUTERIA ETNICZNA

Biżuteria etniczna

Orientalny styl obecnie cieszy się obecnie dużą popularnością. Właśnie dlatego coraz więcej osób sięga po biżuterię etniczną. Produkty etniczne wyróżniają się ze względu na swoją oryginalność, różnorodność kolorystyczną oraz ręczne wykonanie, dlatego znajdują wielu zwolenników zarówno wśród miłośników ciekawych kultur, jak i wśród osób pragnących ożywić swoje codzienne stylizacje. 

Oferta

W asortymencie sklepu Tinsel znajduje się szeroki wybór produktów z kategorii biżuterii etnicznej. 

Na stronie sklepu można znaleźć między innymi:

- bransoletki haftowane;

- bransoletki indiańskie na skórze;

- bransoletki tkane na krośnie;

- kolczyki haftowane koralikami.

Wszystkie oferowane produkty wykonane są ręcznie, przy wykorzystaniu kolorowych koralików czy nici i z dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły.

Niepowtarzalność

Dzięki ręcznemu wykonaniu każdy element biżuterii jest jedyny w swoim rodzaju – nawet dwie na pozór identyczne bransoletki będą różnić się od siebie szczegółami. Zakup biżuterii etnicznej pozwala więc na podkreślenie swojej wyjątkowości. Taka biżuteria wykonywana jest przez prawdziwych artystów, którzy nie tylko kochają swoją pracę, ale także kulturę orientalną i tworząc biżuterię, nawiązują do historii poszczególnych regionów, wydobywając najbardziej charakterystyczne ich cechy. 

Ciekawe wzory

Biżuteria etniczna będzie też świetnym sposobem na ożywienie każdej stylizacji. Szczególnie dobrze będzie wyglądać w zestawieniu z prostymi kompozycjami ubraniowymi, a dzięki bogactwu wzorów każda osoba ma szansę na znalezienie biżuterii, która najbardziej będzie odpowiadała jej preferencjom. Etniczne kolczyki czy bransoletki sprawdzą się też w roli uzupełnienia stylizacji, utrzymanych w orientalnym stylu pełnym żywych kolorów i barwnych dodatków. 

Dlaczego biżuteria etniczna?

Zarówno bransoletki, jak i kolczyki w orientalnym stylu nawiązują do ciekawych tradycji i kultur. Tym samym każda biżuteria etniczna jest istnym rękodziełem, które będzie odpowiednie nie tylko dla osób stawiających na ciekawe dodatki, jak i dla miłośników różnorodnych kultur. Ręczne wykonanie sprawia, że prezentowane produkty są ponadczasowe i trwałe. Polecamy np. piękną i oryginalną bransoletkę haftowaną techniką haftu płaskiego i wypukłego haftu koralikowego. Oferowane produkty posiadają ponadto gwarancję na naprawę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl