Zwroty i reklamacje

ZWROTY I REKLAMACJE

Zakupiony towar podlega zwrotowi lub wymianie do 14 dni od momentu otrzymania. Zwracany lub wymieniany towar musi być kompletny i nie może nosić śladów użytkowania. 

ZWROT

W celu dokonania zwrotu towaru prosimy o wypełnienie "Formularza zwrotu"  https://cdn.shoplo.com/1433/fi... , zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i wysłać go na własny koszt z dołączonym oryginałem paragonu i zakupionego towaru na adres:  

Tinsel Aneta Zieleźnik

ul. Turystyczna 21a

43-241 Łąka

Zwrot pieniędzy obejmuje wartość  towaru, koszt dostawy nie podlega zwrotowi.  Zwrot pieniędzy nastąpi nie później niż 14 dni od momentu otrzymania przez sklep kompletnej przesyłki z towarem nienoszącym żadnych śladów użytkowania.  Sprzedający dokonuje zwrotu zapłaty przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób płatności, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami na "Formularzu zwrotu" https://cdn.shoplo.com/1433/fi.... Natomiast w przypadku płatności kartą płatniczą, zwrot nastąpi na rachunek karty użytej do płatności. 


REKLAMACJE

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji gdy stwierdzi, że  w dostarczonym towarze: nastąpiła niezgodność towaru z towarem zawartym w zamówieniu lub w przypadku wad fabrycznych towaru. W takiej sytuacji prosimy o odesłanie towaru na adres sklepu: 

Tinsel Aneta Zieleźnik

ul. Turystyczna 21a

43-241 Łąka

z dołączonym paragonem i wypełnieniu "Formularza reklamacji" https://cdn.shoplo.com/1433/fi... . Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem. Przesyłka powinna być wysłana przesyłką pocztowa ekonomiczną. Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny w tej samej wartości. Jeżeli będzie to niemożliwe, sklep dokona zwrotu klientowi równowartości towaru lub zaoferuje wymianę na inny towar. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl